Hororový maratón v Cinema City

Tvorcovia jedného z najúspešnejších hororov TO (2017) dlho nezaháľali a ikonický knižný príbeh známeho spisovateľa Stephana Kinga opäť ožíva, ešte v desivejšej forme. Snímka “TO: Kapitola dva“ od režiséra Andyho Muschiettiho je ešte viac krvavá, nepredvídateľná a hrôzostrašná! Na veľkoleposti filmu má veľký vplyv aj jeho samotná dĺžka a fakt, že diváka čaká aj najkrvavejšia scéna v histórii hororov. V druhej kapitole filmu sa do mestečka Derry vracia zlo v podobe desivého klauna Pennywise a členovia Klubu núl budú musieť opäť spojiť svoje sily. Od hrôzostrašných udalostí ubehlo 27 rokov  a všetci sú poznamenaní desivými zážitkami z minulosti.  Každý z nich bude musieť preto opäť prekonať svoj najsilnejší strach a čeliť klaunovi, ktorý je teraz nebezpečnejší ako kedykoľvek predtým.

Režisér  tradične pracoval s hviezdam hereckým obsadením ako  James McAvoy (Bill), Jessica Chastain (Beverlly) či Bill Hader (Richie), ktorí zahrali staršie verzie postáv známe z filmu TO. Postavy desivého klauna Pennywise sa opäť výborne ujal herec Bill Skarsgard. Vyše tri hodiny  intenzívneho strachu a napätia na vás čakajú v CinemaCity, už od 5.  septembra 2019 aj v SUPERSCREEN a  4DX!    

Nadšenci hororov  sa môžu 4.9. tešiť na filmový maratón s premietaním 1. a 2. časti filmu TO v Auparku a Eurovei. Viac info o maratóne 
               

You Might Also Like

0 Comments