Bratislava chce ľuďom vynahradiť zrušené festivaly

Bratislava chce ľuďom vynahradiť zrušené letné festivaly. V priestoroch letného parku výstaviska Incheba je postavený športovo-kultúrny areál InPark, v ktorom sa počas leta uskutočnia veľké open-air koncerty do 1 000 ľudí.mProgram InParku má výnimočne široký záber, v priebehu leta sa totiž snaží vynahradiť zrušené kultúrne podujatia. Už v stredu 1. júla hudobnú sezónu zahájila punková legenda Konflikt.V programe koncertov si nájde svojich interpretov každý fanúšik hudobnej scény. V nedeľu 5. júla to boli Prázdniny s Jojkom, skupiny Korben Dallas a Chiki Liki Tu-A vystúpili v piatok 10. júla. Kandráčovci a Filip Jánošík & Hotoví umelci sa predstavia 19. júla, tri dni nato budú hrať Bijouterrier, Zoči Voči, No Control a Four Faces. 

Na sólovom koncerte sa v nedeľu 26. júla predstaví Richard Müller, s prierezom svojou rozsiahlou tvorbou a ponúkne návštevníkom hudobný zážitok v sprievode svojich najznámejších hitov, zahraných skvelými muzikantami. Čaká Vás jedinečný open air koncert. Vstupenky sú v predaji v sieti Predpredaj. 

V InParku sa budú konať aj športové akcie a podujatia pre rodiny s deťmi. Otvárame netradične punkom, lebo celá táto doba nám príde veľmi punková a práca v kultúre či športe je dnes veľkým punkom. Preto divákov zabaví 30-ročná punková legenda Konflikt, ktorá si zavolala známych českých ska-punkových bratov Vision Days. Program spestria aj vychvaľovaní Ramones Bratislava a bratislavský projekt Parketový Lev, uviedla pre médiá riaditeľka agentúry Stage_On Janka Mroščáková.

Môže sa vám páčiť

0 Komentárov