Našich hokejistov podporuje aj PLANEO. Vyhrajte aj vy!

Po rokoch sklamaní naši ľadoví chlapci opäť dokázali vzbudiť v Slovákoch radosť z hokeja. Užite si ju aj vy a pri troche šťastia bude hneď trojnásobná.


Slovensko opäť žije hokejom! Naši olympijskí hokejisti sa po zápase s USA prebojovali do semifinále a o svojich kvalitách tak presvedčili aj tých, ktorí nad nimi po počiatočných neúspechoch zlomili palicu a dokonca aj tých, ktorí prestali veriť, že naši chlapci ešte niekedy nejakú medailu z hokejových zápasov domov prinesú. Skalní fanúšikovia však veriť nikdy neprestali a teraz im výsledky dali za pravdu. K tým skalným patrí aj PLANEO, ktoré je elektro partnerom slovenského hokeja. „Na hokejovú vlnu sme nabehli spoluprácou s Borisom Valábikom a v decembri sme podporili našich juniorov na šampionáte v Kanade, ktorý žiaľ skončil predčasne. Tento rok pokračujeme v spolupráci so SZĽH ako elektro partner slovenského hokeja a verím tomu, že v piatok zažijeme veľký hokejový sviatok,“ hovorí marketingový riaditeľ PLANEO Elektro Martin Siblík.

Vyhrajte s PLANEOM hneď dvakrát!
Hokejom to žije aj na FB PLANEO Elektro SK, kde pri každom našom zápase beží tipovačka o zaujímavú výhru. A až do soboty môžete tipovať zlatého olympijského hokejového víťaza a pri troche šťastia vyhráte elektrokolobežku Sencor. To ale nie je všetko! 

Môže sa vám páčiť

0 Komentárov