Bratislavský Bál 2017V poradí 16. ročník Bratislavského Bálu uzavrie aj v roku 2017 plesovú sezónu v Bratislave. Pod záštitou primátora hlavného mesta SR Iva Nesrovnala sa Bratislavský Bál uskutoční v slávnostných priestoroch Reduty 18. februára 2017 o 20.00. Organizátorom je Bratislavské kultúrne a informačné stredisko a producentom a spoluorganizátorom je spoločnosť ONe AIR s. r. o.

„V tomto roku uvedieme čaro Straussovho orchestra v prevahe žien – hudobníčok z The Ladies Ensemble a polnočný tanec v maskách bude tiež hudobne iný, ale duch Benátok v ňom ostane naďalej. Prinesieme aj niektoré zabudnuté bálové zvyky mesta, a už tradične je pre nás dôležité, že každý hosť má svoje miesto na jednom z troch parketov Reduty,“ povedal riaditeľ BKIS Vladimír Grežo.


Súčasťou bálu je aj ocenenie Júliusa Satinského – Bratislavská čučoriedka, ktoré je výnimočné tým, že ocenení získava ´´drobné pohladenie a úsmev ´´ človeka, ktorý mal rád ľudí milujúcich Bratislavu. Projekt, ktorý tento rok vyhral zároveň reprezentuje Bratislavu aj v zahraničí a vystihuje aj samotnú cenu vyzdvihujúcu silné osobnosti konajúce dobro pre toto mesto.


Bratislavský Bál, ktorý robíme v historickej budove Reduty v sebe nesie charakter a pocti slávnosti, na ktorej sa cítite ako doma. Pevne veríme, že vynovený priestor, tri hudobné parkety a množstvo účinkujúcich namiešajú mix, ktorý budú návštevníci cítiť okamžite prostredníctvom energie z tanca, hudby a samotného miesta.

You Might Also Like

0 Comments