Vianoce v znamení nákupov s blízkymi


Opäť sú tu Vianoce, čas príjemných stretnutí, vône koláčov a pohody. Tento vianočný čas však nie je spojený iba s pečením chutných dobrôt, ale aj nákupom vhodných darčekov pod stromček. V Eurovea si pre vás aj tento rok pripravili veľkorysé Vianoce. Tretí decembrový víkend bude naozaj špeciálny aj vďaka vianočnej zľavovej knižke. V dňoch 14. až 17. decembra vypukne na nábreží Dunaja nákupný ošiaľ, ktorý návštevníkom ponúkne pestrú paletu zliav a výhod. Počas štyroch dní môžete využiť fantastické akcie na najnovšie jesenné a zimné kolekcie, atraktívne produkty, zaujímavé služby, či lahodné pochúťky vo vybraných prevádzkach. Zľavovú knižku Eurovea nájdete v najnovšom vydaní časopisu Evita.


Ste stratení v množstve ponúk a neviete, aký darček poteší vašich najbližších? Eurovea má pre vás ideálne riešenie. Darčeková karta je tou najlepšou alternatívou ako prekvapiť aj tých najnáročnejších. Nabite si ju v ľubovoľnej hodnote od 10 do 150EUR a venujte svojim blízkym darček, ktorým si môžu spraviť radosť podľa svojho výberu. Poteší malých i veľkých, dámy i pánov a splní všetky ich želania. Navyše v dňoch 14.-17. decembra pri kúpe darčekovej karty v hodnote 70eur získate 10eur naviac a pri kúpe 130eur karty získate bonus 20eur.
Okrem nakupovania si atmosféru Vianoc môžete vychutnať aj počas Vianočných trhov na námestí pri Eurovea, ktoré sa otvorili 18. novembra a trvajú do 23. decembra. K Vianociam určite patrí aj pravá cigánska, vianočný punč či jablková štrúdľa. Vychutnajte si to všetko spoločne a strávte tak príjemný čas v kruhu rodiny a známych.


V spolupráci s obchodným centrom EUROVEA sme si pre Vás pripravili darček aj my. Ak do 3. decembra pošlete správnu odpoveď na otázku, kedy vypukne v Eurovea nákupný ošiaľ na redakcia@lifefashionfood.net hráte o darčekovú poukážu v hodnote 100,- EUR na nákup. Viac informácií nájdete na ich stránke www.eurovea.sk.


You Might Also Like

0 Comments