BMD Leto 2019

Bratislava po pár týždňoch znovu (o)žila módou! Predposledný júnový štvrtok sme totiž mali možnosť vychutnať si to najlepšie z Bratislavských módnych dní by MERCEDES-BENZ na sezónu LETO 2019 a všetkým módnym nadšencom byť vďaka ich priebehu na bratislavskom Hlavnom námestí o kúsok bližšie. Obľúbenú módnu akciu otvorila organizátorka projektu Mária Reháková, spolu s marketingovou manažérkou spoločnosti Mercedes-Benz, pani Ingrid Drozd Janečkovou.Ani organizátorka úspešného podujatia s dlhoročnou tradíciou a riaditeľka vydavateľstva STAR production v jednom, pani Mária Reháková, pritom netají, že zo všetkých edícií Bratislavských módnych dní by MERCEDES-BENZ má najbližšie práve k tej letnej. Aj tohto roku sa podujatie pod holým nebom nieslo v príjemnej atmosfére, ktorá bezpochyby nadchla nejedného fanúšika módy a zdvihla latku obdobných podujatí o riadny kus vyššie.

Veď naši talentovaní módni tvorcovia nám naservírovali bohatú porciu nádherných kúskov luxusných značiek pre LETO 2019. Medzi zvedavými návštevníkmi nebola núdza o slová uznania, nekončiaci potlesk i obdivné pohľady smerované na modely návrhárov, ktorým by sme touto cestou chceli poďakovať za priazeň a povzbudiť ich v aj v budúcej módnej tvorbe.

To, čo robí Bratislavské módne dni by MERCEDES-BENZ unikátnou prehladkou svojho druhu, je tiež dynamika podujatia a organizácia celej šou na svetovej úrovni. Tá aj tento rok prilákala na námestie v Bratislave stovky zvedavcov. Počasie bolo milosrdné, preto nám nič nebránilo v ceste užiť si neopakovateľný večer plný módnej inšpirácie.

Hoci sa ostatná prehliadka niesla najmä v znamení ženského vkusu, niet pochýb, že jednotlivé kúsky zaujali i pánov. Rozhodne bolo na čo pozerať. Štvrtkový večer sa na móle predviedli krásne modelky v šatách týchto slovenských dizajnérskych špičiek / známych značiek:

Môže sa vám páčiť

0 Komentárov