AAA AUTO predalo tento rok 13 500 vozidiel

Sieti autocentier AAA AUTO, ktorá spadá pod spoločnosť AURES Holdings, sa tento rok veľmi darí, pričom na Slovensku predala 13 500 jazdeniek. AAA AUTO tu má už 16 pobočiek a zamestnáva 461 zamestnancov. Navyše, firma má za sebou rekordný júl, kedy sa jej prvý krát v histórii podarilo prekonať hranicu 8 000 predaných áut za mesiac - v rámci celej Vyšehradskej skupiny, kde pôsobí. Skupina má celkovo aktuálne 56 pobočiek a zamestnáva takmer 3 000 ľudí. Spoločnosť tento rok na Slovensku posilnila svoju pobočku v Bratislave-Petržalke, a to otvorením ďalšej výkupnej pobočky na Bajkalskej ulici, bližšie k centru mesta. V hlavnom meste spoločnosť pôsobí od roku 2004. Kapacitne už jedna pobočka nestačila a preto bola otvorená ďalšia, ktorá funguje každý deň od 8. do 21. hodiny. Keďže cieľom firmy je neustále zlepšovať služby, nová výkupná predajňa pomôže v Bratislave a v priľahlom regióne udržať pestrú ponuku vozidiel a zároveň prináša väčší komfort pre klientov aj zamestnancov. 

K ďalším novootvoreným pobočkám sa radí aj Prievidza, kde taktiež vznikla výkupná predajňa, aby obyvatelia mesta a blízkeho okolia nemuseli cestovať do predajní v Žiline alebo v Trenčíne. Okrem toho bola v lete presťahovaná Lučenecká pobočka, a to bližšie k centru mesta, , v ktorom AAA AUTO funguje od roku 2007. Nové priestory ponúkajú komfortnejšie zázemie pre klientov aj zamestnancov a zmestí sa tam až dvojnásobok vozidiel. K ďalším novinkám tohto roku patrí otvorenie prvej zahraničnej pobočky auto požičovne Mototechna Drive v Bratislave. 

Pod skupinu AURES Holdings spadá okrem siete autocentier AAA AUTO aj obnovená značka Mototechna. „Čo sa týka štruktúry predajov, zaznamenávame neustály rast podielu zánovných áut predávaných pod značkou Mototechna. V súčasnej dobe  sa na Slovensku blíži k 17 percentám a v susednej Českej republike tvorí už viac než pätinu z celkových predajov. Mototechna za dobu svojej existencie predala v oboch štátoch už 60 000 automobilov. Koncept zánovných áut rozvíjame aj v Poľsku a Maďarsku, kde ale z historických dôvodov nie je možné použiť značku Mototechna, a preto tam predaj prebieha pod značkou AAA AUTO Premium,“ vysvetľuje Karolína Topolová, generálna riaditeľka skupiny AURES Holdings, ktorá prevádzkuje sieť autocentier AAA AUTO. 

K najpredávanejším značkám u nás patrí tradične Škoda, nasledovaná Volkswagenom, Hyundaiom, Kiou a Fordom. Veľmi podobne to vyzerá aj v Českej republike , kde sa ale do prvej päťky dostal francúzsky Peugeot namiesto Kie. V Maďarku a v Poľsku zhodne obsadil prvú priečku Opel a prvú päťku uzatvára značka Renault.

AAA AUTO a Mototechnu reprezentujú mnohé známe tváre slovenského šoubiznisu a športu, či už ide o obľúbeného herca a moderátora Maroša Kramára, talentovaného husľového virtuóza Filipa Jančíka, vychádzajúcu hokejovú hviezdu Martina Fehérváryho, travel blogerku Andreu Zahurancovú alebo moderátora Rádia Expres a influencera Michala Saba. Spoločnosť tak pokračuje v nastavenom komunikačnom koncepte, ktorý úspešne odštartovala u našich západných susedov. 

You Might Also Like

0 Comments