Premýšľate nad vianočnými darčekmi? Last minute tipy na vianočné darčeky

Tretia adventná nedeľa nám pripomína, že sú Vianoce za rohom. Máte už kúpené darčeky alebo ešte len hľadáte inšpiráciu, čím potešiť svojich blízkych tento rok? Prinášame vám pár tipov na darček pre celú rodinu, aby ste si čaro Vianoc užili bez stresu. 


1.   Slovenská tinktúra z Hlivy ustricovej od neoglucan®

Dôraz, ktorý sa v súčasnosti kladie na imunitu, nebol snáď nikdy väčší. Posilniť ju môžete pomocou tinktúry s obsahom vysoko vstrebateľného, 100 % prírodného a tekutého beta-glukánu, ktorý je extrahovaný z blahodarnej Hlivy ustricovej, s obsahom vitamínu C a zinku. Pri pravidelnom a dlhodobom užívaní sa rýchlo naštartuje prirodzená obranyschopnosť organizmu pri odolávaní voči rôznym vírusom a baktériám, ktoré na nás v tomto čase striehnu. Kúpite v lekárňach, predajniach YEME a na www.neoglucan.sk s poštovným zadarmo. Cena: 12,80 eur/250 ml

 2.       Vianočná sada bestsellerov od bielej perly®

Darovať úsmev nás nestojí nič, avšak darovať zdravý a žiarivý úsmev svojim blízkym môžete vďaka špeciálnej vianočnej sade tohtoročných bestsellerov slovenských zubných pást. Vo vianočnej krabičke sa ukrývajú až štyri bieliace zubné pasty - :intenzívne bielenie,  pre citlivé zuby :sensitive whitening, :kurkuma+Q10 a bylinná :white & fresh moringa. Každá z nich obsahuje špeciálne aktívne látky, ktoré vaša ústna  dutina aktuálne potrebuje. Ako darček k jej nákupu získate limitovanú ústnu vodu :frozen obohatenú o klinček a mätu, ktorá sa nedá kúpiť samostatne. Nájdite svojho favorita, nech sú vaše zuby snehobiele ako perličky! Vianočnú sadu zakúpite na www.bielaperla.sk za 21,63 eur.


3.       Elegantné, kožené a ručne vyrábané Vasky

Jedným z najobľúbenejších modelov dámskych topánok sú Lydie, ktoré žnú úspech každý rok, no napriek tomu sú stále neopozerané. Guľatá špička s nízkym podpätkom a minimalistickým vzhľadom sú stávkou na istotu a pohodlie na niekoľko rokov! Teraz sú dokonca vylepšené a pripravené do poriadne treskúcej zimy vďaka vyššiemu strihu s hrubšou podrážkou proti pošmyknutiu a zipsom pre ľahšie obúvanie a vyzúvanie. Ktorá farba sa stane jej favoritom? Elegantná, no zároveň úderná čierna či mäkšia hnedá? Kúpite na www.vasky.sk za 119 eur.

4.       Cholesterol pod kontrolou ArmoLIPID Plus

Okrem zdravej životosprávy je potrebné si kontrolovať svoju hladinu cholesterolu, napríklad prírodným výživovým doplnkom ArmoLIPID PLUS, ktorý obsahuje bioaktívne zložky izolované z potravín. Na kontrolu lipidov slúži berberín, doplnený v zložení kombináciou s ďalšími bioaktívnymi zložkami fermentovanou červenou ryžou, polikozanolom. Kyselina listová prispieva k správnej látkovej premene homocysteínu. Súčasťou sú aj antioxidanty v podobe najúčinnejšieho prírodného antixodantu, ktorým je astaxantín a koenzýmu Q10. Jeho nedostatok môže spôsobovať mitochondriálnu dysfunkciu.


5. Pripravená byť mamou

Výhodné darčekové balenie LejdyVita Chcem byť mama 1 + 1 pre vás naviac – Každá žena sa vo svojom živote dostane do fázy, kedy začne premýšľať o tom, že sa stane mamou. Nenechajte nič na náhodu. LejdyVita Chcem byť mama je v plánovaní rodičovstva jednoducho výnimočná. Bola ušitá na mieru Slovenkám plánujúcim potomka a predáva sa v spotrebiteľsky prijateľnej podobe – v sáčkoch. Denná odporúčaná dávka (2 sáčky) obsahuje jedinečnú kombináciu myo- inozitolu, kyseliny listovej aj aktívneho folátu, cholínu, dôležitých B vitamínov a tiež vitamínu D3.  Výhodné darčekové balenie zakúpite v lekárni.


 6.       Výhodné vianočné balenie 2+1 Sérélys One

Prechod môže trvať aj 10 rokov a u každej ženy sa môžu príznaky prejaviť rôzne. Ako zdravo zvládnuť toto nové obdobie v živote ženy? 100 % prírodný produkt Sérélys One obsahujúci bohatstvo  peľového zrna v jednej kapsule, ktorý odporúčajú aj gynekológovia, je tá správna voľba. Peľové zrno je očistené, a teda alergičky sa nemusia obávať jeho užívania. Obsahuje komplexy PureCytonin podporujúce menopauzálny komfort a vitamín E, antioxidant prispievajúci k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Obsahuje mastné kyseliny, L-Tryptofán, ktoré zabraňujú návalom tepla, či nočnému poteniu. Obsiahnutie vitamínov B1 a B6 L-Tryptofán zabraňuje zmenám nálad a poruchám spánku.  Výhodné vianočné balenie zakúpite v lekárni.

 7.       Keď je túžba po babätku veľká

Výhodné vianočné balenie Inofolic Premium 60 + Inofolic 20 naviac. Inofolic Premium s inovovaným zložením obohatením o alfa-laktalbumín - proteín mliečneho séra, ktorý je schopný zlepšovať črevnú absorpciu myo-inozitolu. Táto vlastnosť je kľúčovou pri osobách, ktoré sú rezistentné na myo-inozitol a nereagujú účinným spôsobom na doplňovanie stravy len prostredníctvom prísunu samotného myo-inozitolu. Prítomnosť alfa-laktalbumínu efektívne napomáha lepšiemu vstrebávaniu myo-inozitolu, zvyšuje jeho transport a má vplyv na jeho črevnú absorpciu v in vivo štúdiách o 32,4 %.  Výhodné vianočné balenie zakúpite v lekárni.

 8.       Objavte darčeky na stavanie pre dospelých - LEGO® TechnicTM Ferrari 488 GTE 

Ferrari 488 GTE je auto ako žiadne iné – získava i v tých najťažších vytrvalostných závodoch sveta prestížne trofeje už mnoho rokov. Tento model pretekárskeho auta sa vyznačuje úžasným zameraním na detail, vďaka čomu vystihuje pravú povahu áut Ferrari. Medzi jeho funkcie patrí predné a zadné odpruženie, otváracie dvere, motor V8 s pohyblivými piestami a funkčný volant. Originálne nálepky a autentické farby dodávajú tomuto epickému modelu dokonalý vzhľad. Cena: 179,99 EUR


9.       VEĽKÝ DARČEK PRE NAŠICH NAJMENŠÍCH - LEGO® DUPLO® Domček na hranie 

Tento domček na hranie je plný realistických detailov - má kuchyňu, obývaciu izbu, kúpeľňu a spálňu. Preskúmajte spoločne nekonečné možnosti hrania a naučte batoľa každodenné činnosti, ako je varenie alebo večerná rutina pred spaním. Súčasťou sú figúrky mamičky, otecka a dieťaťa a navyše domáci pes a medvedík, s ktorými môžete vytvárať množstvo ďalších príbehov.

Cena 59,99 EUR10.   Vianočné darčeky pre milovníkov pečenia

Doprajte si spoločný čas s rodinou a nechajte sa každý mesiac inšpirovať ku kreatívnemu pečeniu exkluzívnymi receptami z kalendára Dr. Oetker – Pečieme s láskou 2022. Okrem tradičného nástenného kalendára sa môžete tešiť aj na praktický stolový variant, ktorý má o jeden skvelý recept navyše! Všetky recepty sú starostlivo vybrané a vyskúšané odborníkmi v skúšobnej kuchyni Dr. Oetker tak, aby ich hravo zvládol pripraviť každý člen rodiny. Vaše najobľúbenejšie recepty môžete vďaka jemnému naznačeniu línie nožničiek ľahko vystrihnúť a založiť do šanóna pre ďalšie použitie.  Naviac, všetky vaše pripravené dobroty môžete uskladniť v krásnej plechovej dóze v svetlom dizajne so snehovými vločkami. Ústredným motívom je historické logo spoločnosti Dr. Oetker v luxusnej zlatej farbe, ktorá ladí s ďalšími zlatými prvkami v podobe hviezdičiek. Aby pečenie bolo ešte jednoduchšie môžete prekvapiť svojich blízkych aj ďalšími užitočnými pomocníkmi, ktoré ocení každý milovník pečenia. Inšpiratívny kalendár, sviatočná dóza na dobroty, kuchárska kniha, sada vykrajovátok, originálny embosovaný valček MŇAM či moderné formy na pečenie môžu byť jedinečným a milým prekvapením pod vianočný stromček. Tak čo, inšpirovali sme vás?Kalendár Pečieme s láskou 2022 a všetky pomôcky na pečenie si zakúpite cez eshop.oetker.sk

Veríme, že vám naše tipy pomôžu a urobia vašim najbližším radosť. J

Môže sa vám páčiť

0 Komentárov