4 hlavné zásady a čarovné nápady na nezabudnuteľný advent

Tento rok nás čaká celkom dlhé adventné obdobie, veď prvú sviečku zo štyroch sme zapálili už 27. novembra. Inšpirujte sa našimi tipmi na magický čas medzi končiacou sa jeseňou a Vianocami.

Advent je čas na stíšenie sa, rozjímanie a prípravu na najkrajšie sviatky roka. Azda neexistuje domácnosť, v ktorej by nežiarili vianočné svetielka, nevoňali vianočné koláčiky, nehrala vianočná hudba. Pripravili sme pre vás nápady, ako si spraviť tento rok advent ešte krajší, než doteraz! Adventná výzdoba na vás čaká v predajniach a na www.tchibo.sk a sme si istí, že tu nájdete aj darčeky pre svojich blízkych.

Zásada č. 1: Vianočné svetielka
Čo navodí doma tú pravú atmosféru Vianoc? Predsa dekorácie a svetielka! LED sviečky z pravého vosku z Tchibo dokonale simulujú mihotavý plameň a sú tak bezpečnou náhradou sviečok. Zatiaľ čo klasické sviečky raz-dva vyhoria, LED svietia nekonečné hodiny a s funkciou časovača sa samé zapnú aj vypnú. Svetelné reťaze a ďalšie svetielka rôznych tvarov a veľkostí na vnútorné aj vonkajšie použitie z Tchibo majú nízku spotrebu a znižujú nebezpečie požiaru, pretože sa neprehrievajú.

Tento rok počítajte dni do Vianoc inak, než vyjedaním čokoládok z adventného kalendára. Sviečka z pravého vosku s LED bude odpočítavať dni za vás.Zásada č. 2: Sviatočné dekorácie

Bez vianočných dekorácií by slávnostná atmosféra nemala to čaro, ktoré na predvianočnom období tak milujeme. Prírodné symboly, trblietavé ozdoby, mäkké tkaniny a neodmysliteľný adventný kalendár nám spríjemňujú čakanie na najväčšie prekvapenie pod stromčekom.
Zásada č. 3: Vianočné koláčiky

Aký by to bol advent bez vianočného pečenia? Tchibo má všetko potrebné na sušienky, rohlíčky, keksíky a ďalšie koláčiky, bez ktorých by sviatky ako keby ani neboli. Formičky, vykrajovačky, reliéfne valčeky a tiež dózy na uskladnenie sladkých pokladov nájdete v predajniach a na www.tchibo.sk.


Zásada č. 4: Čas s tými najvzácnejšími

Vianoce sú obdobie, keď oveľa častejšie než „ja“ používame „my“. Spoločne pečieme, spoločne zdobíme a spoločne zdieľame príjemné chvíle. Ak sa počas adventu venujete viac finišovaniu v práci, zháňaniu darčekov a upratovaniu, spomaľte. Nič z toho vám neutečie, čas s blízkymi však nenahradíte.
Náš tip: Ak naozaj nič nestíhate, doprajte si aspoň jeden pyžamový deň s najbližšími. Vytiahnite spoločenské hry, staré fotoalbumy, pozrite si spoločne film alebo rozprávku a užívajte si vzácne chvíle, keď jediné, čo treba, je byť spolu.

Viac inšpirácie na sviatočnú výzdobu, vianočné pečenie či darčeky pre každého nájdete na www.tchibo.sk

 Foto: Tchibo


 

Môže sa vám páčiť

0 Komentárov