Zuzana Smatanová vyráža na turné

Hravosť, originalita a vtip! Zuzana Smatanová odštartovala súťaž pre fanúšikov, ktorá spĺňa všetky tieto atribúty. Už nemusia len nečinne čakať na blížiace sa turné, ale môžu sa zapojiť do originálnej súťaže, kde sú výhrou lístky na jej koncerty v rámci „Echo tour“. V každom meste Zuzka schová lístky v červenej tube. Prostredníctvom sociálnych sietí bude záujemcom našepkávať, kde by ju mohli hľadať. Prvú tubu zavesila na strom pred Slovenským národným divadlom v Bratislave a už aj má svojho majiteľa. Mladá hudobníčka má navyše na konte ďalší úžasný úspech. Dostala platinu za predaj svojho nového albumu „Echo“. Nenechajte si ujsť turné výbornej speváčky a skladateľky a zapojte sa do súťaže! Prvý koncert bude v Martine už 13-ho novembra.Zuzana Smatanová sa opäť blysla a vymyslela niečo veľmi originálne. Po dlhých piatich rokoch sa chystá na turné a tak pripravila súťaž pre fanúšikov. Vo všetkých mestách, kam v rámci turné zamieri, schová tubu s lístkami a prostredníctvom sociálnych sietí bude fanúšikov navigovať, kde ju hľadať. „Ja som taký hravý človek a chcela som pre fanúšikov vymyslieť niečo milé, do čoho by sa zapojili. Takisto som človek, ktorý stále niečo a rád hľadá. Tak som si povedala, že pripravím súťaž, ktorá mojim fanúšikom zároveň sprostredkuje lístky. Vymyslela som si teda tieto tuby a skrývanie v mestách,“ vysvetlila Zuzana Smatanová.

 Prvú tubu Zuzka schovala na strome pred Slovenským národným divadlom v Bratislave. Jej indície na  facebooku boli také skvelé, že lístky už majú svojho majiteľa. Podobne bude Zuzka postupovať aj v ďalších mestách. Na podujatí, kde súťaž mladá hudobníčka spustila, sa udiala aj ďalšia úžasná vec! Zuzka dostala platinu za predaj svojho albumu „Echo“. „Veľmi si vážim túto odozvu. Zároveň sa teším, že ešte stále existujú ľudia ako ja, ktorí idú do obchodu a kúpia si klasické CDčko. Ja totiž tiež používam streamovacie služby skôr výnimočne, mám oveľa radšej klasické nosiče, ktoré môžem mať fyzicky v ruke. 

„Budem hrať predovšetkým skladby z nového CD a keďže je to dvojalbum, je ich tam naozaj dosť. Ale zaspievam, samozrejme, aj staršie hity. Veľmi sa na toto turné teším, pretože naň pripravujem špeciálny playlist a program. Nielen audio, ale aj vizuálny. Už teraz chystám rôzne projekcie. Bude toho veľmi veľa, ale keďže idem na turné po piatich rokoch, musí byť naozaj top. Veľmi sa na to teším, “ uzavrela Zuzana Smatanová.

Zuzka navštívi s týmto turné 12 miest. Lístky na koncerty sa míňajú veľmi rýchlo a tak sa fanúšikovia musia  poponáhľať, ak nechcú „Echo tour“ prepásť. 
Vstupenky sú k dispozícii v sieti Ticketportal 


ZUZANA SMATANOVÁ turné Echo

13.11.2018 Martin
14.11.2018 Žilina
15.11.2018 Liptovský Mikuláš 
16.11.2018 Banská Bystrica 
20.11.2018 Poprad 
21.11.2018 Prešov
22.11.2018 Bardejov 
25.11.2018 Humenné 
26.11.2018 Košice
27.11.2018 Lučenec 
28.11.2018 Nitra 
02.12.2018 Bratislava 

Zdieľaj na Google Plus