Valentín je predo dvermi


Všade samý Valentín. Magický dátum 14.2. sa pomaly, ale isto blíži. Mnohí z nás by na tento „marketingový sviatok“ aj pozabudli, avšak pod záplavou srdiečok, červenej spodnej bielizne vo výkladoch a rôznych valentínskych darčekov sa skrátka tento ošiaľ nedá nevšimnúť. Ak sa teda predsa len nerozhodnete tento dátum ignorovať, máme pre vás 4 tipy, ako stráviť sviatok zaľúbených romanticky a samozrejme aj originálne.
Wellness procedúra

Romantickým a netradičným valentínskym programom je aj párová wellness procedúra, počas ktorej máte s partnerom vírivku či obrovskú vaňu len pre seba, v rukách šampus alebo dobré vínko. Ak náhodou masážam či párovým terapiám nie ste príliš naklonený, môžete na luxusnú masáž či ošetrenie vyslať len svojho partnera. Verte mi, zážitok, pri ktorom bude o Vášho partnera/partnerku postarané ako vo vatičke si vaša polovička určite zapamätá.

Láska prechádza žalúdkom

Možno si vravíte, že zobrať svoju polovičku na Valentína na večeru, nie je nič originálne ani prevratné, no skôr než nad týmto tipom mávnete rukou, zadržte. Nie je večera, ako večera. Je rozdiel, či svojho partnera/partnerku zoberiete na večeru do reštaurácie, kam chodíte bežne, alebo do vrecka siahnete o pár euro viac a pozvete ho na niekoľko chodové degustačné zážitkové menu s perfektnou obsluhou v príjemnom prostredí.

Rande ako z filmu

Cinema City spustila online zoznamovaciu hru pre páry. Vďaka nej sa môžu páry nielen otestovať, ale aj vyhrať pekné ceny. Aplikácia obsahuje 12 otázok a pri zhode 100 % môžete vyhrať vstupenku do kina. Princíp je jednoduchý; zaregistrujte sa na www.randeakozfilmu.sk, zodpovedajte otázky a dohodnite si rande ako z filmu.
Pretancujte noc

Prekvapte svoju polovičku pekným Valentínskym darčekom! Príďte si so svojim partnerom či partnerkou užiť nezabudnuteľný večer do Riverpark Dance School. Pod vedením skúsených lektorov vás naučia jednoduché tanečné kroky a zažijete množstvo zábavy. Počas večera nazriete do jedinečného štýlu New Style Hustle (tanec, ktorý využijete na každej párty), naučíte sa základy párovej Salsy či romantickú Sensual Bachata.


Na záver však musíme dodať, že žiadni zamilovaní by deň Sv. Valentína potrebovať nemali. Láska a partnerstvo je ako dieťa, treba sa o ňu starať a rozvíjať nielen jeden deň v roku, ale neustále. Verím teda, že svoju milú polovičku prekvapíte valentínskym programom nie len vo februári aj v máji, júli či decembri.

V spolupráci s reklamnou a PR agentúrou Divino sme pre Vás pripravili súťaž o lístky do CinemaCity na ľubovoľný film podľa Vášho výberu. Stačí ak do 13. februára pošlete správnú odpoveď na otázku kedy sa oslavuje Valentín na adresu: redakcia@lifefashionfood.net. 

You Might Also Like

0 Comments