Výpredajová horúčka pokračuje na nábreží Dunaja

Nový rok je charakteristický nielen najrôznejšími novoročnými predsavzatiami, ako zmeniť život k lepšiemu, ale aj obrovskými zľavami v rámci povianočných výpredajov. Počasie vonku je sychravé, častokrát nepriaznivé, čo umožňuje mnohým obchodníkom prilákať návštevníkov práve prostredníctvom výpredajov.


Výpredajovú horúčku môžete zažiť aj na nábreží Dunaja, kde sa nachádza nákupná pasáž EUROVEA. Jedinečná lokalita, ktorá je v priamom susedstve historického centra Bratislavy ponúka svojim návštevníkom viac ako 130 obchodov a 20 kaviarní. Okrem nakupovania tu spojíte aj príjemné s užitočným návštevou kina alebo fitnes centra.

V širokej ponuke obchodov nájdete módne značky ako H&M, Mango, Reserved či Alizé. Milovníci topánok si učite prídu na svoje pri návšteve Humanicu, Geox a Baťu alebo ich pohĺtia šperky Alo Diamonds, Swarovski a Moloko.  Ak hľadáte vhodný darček pre Vašich blízkych, navštívte Panta Rhei alebo jednu z parfumerií.

Po celodennom nakupovaní určite vyhladnete, a preto neváhajte zájsť do food courtu, kde nájdete  okrem tradičných slovenských špecialít aj taliansku, čínsku, japonskú alebo mexickú kuchyňu. Na výber máte tiež z hamburgerov, morských špecialíť alebo šalatového baru. Po výdatnom obede si môžete posedieť na káve a vychnutnávať chvíle ničnerobenia.


V spolupráci s obchodným centrom EUROVEA sme si pre Vás pripravili novoročný darček aj my. Ak do 4. februára pošlete správnu odpoveď na otázku, koľko obchodov sa nachádza v EUROVEA na adresu: redakcia@lifefashionfood.net hráte o 2 darčekové poukážky v hodnote 50,- EUR na nákup. Viac informácií nájdete na ich stránke www.eurovea.skMôže sa vám páčiť

0 Komentárov