Aprílové novinky v Cinema City

Apríl je najočakávanejším mesiacom v roku, kedy prichádza do kín akčný fantasy film Avengers: Endgame. Čaká nás vesmírna bitka storočia a vy môžete byť súčasťou tohto epického príbehu. Zažite maratón Avengers s filmami Avengers: Infinity war + Avengers: Endgame v Cinema City! Premietanie maratónu vypukne 24. apríla v kinách Cinema City Aupark, Polus i Eurovea. Cena vstupenky je 13€ a dĺžka premietania, 353 minút, vám zaručí nezabudnuteľný zážitok. Po zničujúcich udalostiach, opísaných vo filme Avengers: Nekonečná vojna, sa svet ocitol v troskách. Polovica všetkých bytostí bola vyhubená. Poslední Avengers sa ešte raz dajú dohromady, aby zvrátili Thanosove zločiny a znovu nastolili poriadok vo vesmíre. Pripomeňte si s nami osudy padlých hrdinov. Tony Stark je stratený vo vesmíre, Ant-Man unikol z Quantum realm a Hawkeye sa vrátil ako Ronin. 

Po tom, čo Thanos vyhladil polovicu života vo vesmíre prichádza na pomoc nový Avenger, Captain Marvel. Black Widow, Captain America a Thor sú poslednou záchranou sveta. Doprajte si fantastický filmový zážitok a pripomeňte si, čo predchádzalo tomuto epickému vyvrcholeniu ságy Avengers od štúdia Marvel. Sledujte, či sa posledným Avengers podarí zachrániť svojich spolubojovníkov a celý svet. 

Dámska jazda
Raz do mesiaca, zvyčajne v utorok, je vybraná kinosála v Cinema City Eurovea zaplnená ženami do posledného miesta. Raz do mesiaca hodia dámy všetky starosti za hlavu, vezmú kamarátky a prídu si vychutnať skvelú atmosféru. Prečo? Pretože pravidelne raz za mesiac Cinema City organizuje Ladies Movie Night, tentokrát si budú môcť spríjemniť večer 16.4. pri premietaní filmu Zamilovaná glória. 


Priestory kina sa zapĺňajú asi hodinu pred premietaním. Dámy každého veku popíjajú welcome drink, postávajú v skupinkách, usmievajú sa, fotia sa. Skúšajú výrobky partnerov akcie, ktorí majú svoje stánky rozmiestnené pred kinosálou. Pred samotným premietaním dostáva slovo moderátor večera. Víta hostí  a zaháji žrebovanie tomboly o viaceré hodnotné výhry. Vzápäti zhasnú všetky svetlá a kinosála sa na chvíľu ponorí do tmy. Začína film. Tento mesiac Zamilovaná glória. 

Glória je rozvedená päťdesiatnička s už dospelými deťmi a nudným kancelárskym životom. Po večeroch sa však rada odviaže v klube na tanečnom parkete, kde raz stretáva Arnolda. Glória sa doňho nečakane zamiluje a po rokoch opäť zažíva radosti i strasti nového ľúbostného vzťahu, ktorý ju ovplyvní viac, než je ochotná si priznať. Chcete vedieť ako skončí príbeh a zažiť babský večer ako nikdy predtým? 16.4.2019 si ho môžete užiť plnými dúškami. Vstupenky nájdete v predpredaji na www.cinemacity.sk

You Might Also Like

0 Comments