Doprajte svojej pleti novú energiu

Vysoké požiadavky modernej spoločnosti, hektický program a stres sú každodennou súčasťou dnešného moderného života. Nabúravajú prirodzenú odolnosť nášho tela a mysle a ničia našu krásu. Doprajte nielen svojmu telu, ale predovšetkým pleti odpočinok v podobe kozmetického ošetrenia. Pri starostlivosti o pleť je veľmi dôležitá nielen prevencia, ale aj pravidelná návšteva salónu.


Rozhodli sme sa preto osloviť odborníčku na slovo vzatú - Simonu Hegyiovú majiteľku salóna Babor Beauty Spa Bratislava, ktorá nám porozprávala nielen o značke Babor, s ktorou spolupracuje, ale aj o jednotlivých procedúrach určených pre všetky typy pleti a vekové kategórie. Návšteva Babor salóna predstavuje jedinečný zážitok, pri ktorom si oddýchnete, uvoľnite sa a zároveň vyskúšate efektívnu techniku ošetrenia, ktorá dodá vašej pleti potrebnú energiu.Na úvod Vás privíta moderný, dizajnový priestor v centre mesta, kde sa budete cítiť ako doma. Salón pôsobí od roku 2012 a majiteľka má bohaté skúsenosti s prácou kozmetičky, ktorej sa venovala viac ako 15 rokov. Jedným z dôvodov, pre ktorý sa rozhodla práve pre značku Babor bola jej vysoká kvalita ako aj fakt, že spoločnosť svoje produkty neustále vyvíja a inovuje. Okrem pleťovej a telovej kozmetiky, nájdete v salóne aj samostatný rád dekoratívnej kozmetiky a služby vizážistky.Ošetrenia v Babor Beauty Spa Bratislava sú cenovo dostupné pre všetkých – či sa už jedná o akneznu pleť alebo zákazníkov v zrelom veku. Súčasne tu nájdete aj čoraz populárnejšie ošetrenia pre pánov, ktorí nechcú zaostávať za svojimi nežnejšími polovičkami. Podstatou ošetrenia kozmetikou Babor je presná diagnostika pleti, špeciálne šitá na každého zákazníka, ktorá sa následne zaznamenáva pomocou diagnostickej karty.
Samotné ošetrenie sa skladá z niekoľkých krokov: čistenie pomocou oleja a bylinného extraktu, následne sa na pleť nanesie píling zo žihľavy a takto očistená pleť sa potom ešte mechanicky čistí. Potom sa  pleť zregeneruje pomocou obnovujúcej látky v ampulke, séra a maska, a celé ošetrenie sa zakončí masážou tváre a dekoltu. Celé ošetrenie v salóne Babor Beauty Spa Bratislava trvá približne 1-1,5 hodinu.
Okrem klasických kozmetických ošetrení nájdete v salóne Babor aj anti-aging ošetrenie, liftingové procedúry, bunkové ošetrenie radou Doctor Babor a mnohé iné. Pre viac informácií ohľadom ich aktuálnej ponuky neváhajte navštíviť ich webovú stránku
www.babor-beautyspabratislava.sk/  alebo sa stať ich fanúšikom na Facebooku

Môže sa vám páčiť

0 Komentárov